<<<archiwum nowości<<<strona główna


 

Internetowa książka kucharska!

Przedstawiamy chyba pierwszą taką książkę w Polsce. Powstała ona dzięki internetowym publikacjom przepisów kulinarnych. Przepisy te nie były nigdzie indziej, poza stronami www, prezentowane, wiele z nich narodziło się w głowach internautów. A teraz możemy je mieć w wersji "tradycyjnej" w formie oryginalnej książki kucharskiej. Autorzy wybrali te najciekawsze i sprawdzone.

 

Książkę oczywiście można nabyć TYLKO drogą internetową.

 

Książka "Mniam, mniam! Sprawdzone pomysły na gotowanie z fantazją",zawiera 60 przepisów na dania szybkie, proste, bardzo smaczne i eleganckie!

"Mniam, mniam! Sprawdzone pomysły na gotowanie z fantazją" to doskonałypomysł na prezent, dla wszystkich, którzy stawiają pierwsze kroki w kuchni -dzięki dokładnym przepisom, nawet największy kuchenny laik będzie mógł przygotować smaczne potrawy, a zaawansowany kucharz znajdzie w niej źródło inspiracji dla nowych smaków.

 

Ta książka sprawdza się w kuchni, ma poręczny format, można ja zawiesić w kuchni i co najważniejsze, ma spiralna oprawę, dzięki czemu nie zniszczy się szybko.

 

Jeśli macie ochotę obdarować lubianą przez siebie osobę, możecie wybrać tekst życzeń z listy, lub napisać własne życzenia, które zostaną wydrukowane na bardzo ładnym papierze i dołączone do zamówionej książki, bez żadnych dodatkowych kosztów!


Jeśli chcecie mieć tą niezwykłą książkę, TUTAJ możecie ją zamówić.

 

wiecej >>> Więcej na stronach serwisuMniamMniam.pl

 
 

[savoir-vivre] [ciekawostki] [przepisy] [wpisz się do serwisu] [ciekawe strony] [przewodnik] [euroserwer]

przepisy grill  fizjoterapia Kraków 

strona główna